У сучасному світі шукати підземні скарби допомагають вже не лопати, а літальні апарати. Подібні дрони вже почали використовувати американські студенти-археологи. БПЛА оснащують тепловізорами і рентгенівським зором. Це дозволяє бачити крізь товщу грунту. Як правило, найдавніші споруди з каменю відрізнятися по своїй температурі від оточуючого їх грунту. Однак руїни древнього міста були виявлені ізраїльськими військовими за допомогою самого звичайного армійського дрона. Як повідомляє сайт Навколо Світу, знайдені руїни являють собою колишній храм народу ідумеїв.

За допомогою військових безпілотників вдалося виявити древній храм, побудований близько 2200 років тому народом ідумеїв, який згадується в Біблії. Ідумеї вважалися нащадками Ісава, брата Якова. Вони жили на території нинішнього Ізраїлю, поки їх не знищили вавілоняни в 700 до н. е. Залишки цього народу розсіялися і змішалися з населенням сусідніх царств. Місто Петра в Йорданії — один з пам'ятників ідумейскої архітектури. Вражаючу за розмірами будову було виявлено на армійській тренувальній базі Хорват-Амуда в окрузі Лахіш.

Археологи стверджують, що такі знахідки виключно рідкісні, оскільки пам'яток ідумейської культури збереглося надзвичайно мало. При розкопках храму було знайдено безліч культових судин, розписні чаші, масляні лампади і кам'яний вівтар для куріння ладану з різьбленим зображенням бика. Внизу, як вважають вчені, перебували каменоломні і було прорито кілька підземних тунелів. Храм, ймовірно, було зруйновано навмисно самими ідумеями під час війни з гасмонеями, щоб святиню не осквернили вороги. Це сталося близько 112 р. до н. е.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про використання орігамі в ракетобудуванні

Популярні новини зараз

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Показати ще