Одним з найбільш неприємних аспектів Windows 10 є здатність операційної системи почати установку оновлень, коли ви займаєтеся важливими справами. Хоча Microsoft спробувала усунути цей агресивний підхід до оновлень з функціями для відстрочки установки, користувачі Windows 10 продовжують скаржитися на те, що оновлення перезавантажують пристрою в самий невідповідний момент.

Microsoft заявляє, що знає про проблеми. Microsoft говорить, що вона підготувала "прогностичну модель", яка буде точно прогнозувати, коли найкращий час для перезавантаження пристрою - завдяки комп'ютерного навчання. "Ми не тільки перевіримо, чи ви використовуєте свій пристрій до перезавантаження, але ми також спробуємо передбачити, якщо ви тільки що покинули пристрій, щоб узяти чашку кави і незабаром повернутися", - говорить представник компанії.

Компанія нарешті прислухалася до користувачів, і фанати точно оцінять цей вчинок. Однак для таких змін компанії знадобилося кілька років.

Нагадаємо, Facebook підписав нову юридично зобов'язуючу угоду з штатом Вашингтон, погодився відмовитися від здатності рекламодавців виключати користувачів за расами, релігії, сексуальні орієнтації і інші критерії в певних секторах реклами. Оголошення було зроблено сьогодні генеральним прокурором Вашингтона Бобом Фергюсоном, який очолив 20-місячне розслідування в соціальній мережі.

Як повідомляв Знай.uа, Xiaomi анонсувала Mi A2 і Mi A2 Lite, два нових телефони під управлінням Android One. Спрощена операційна система Google спочатку була призначена для пристроїв з низьким рівнем обслуговування, але телефони Mi A2 міцно знаходяться в середині діапазону і повинні забезпечувати підтримку Android 8.1.

Також Знай.uа писав, що німецькі вчені винайшли самий незвичайний зовнішній акумулятор з усіх, що ви бачили. Це Power Bank, який у стані зарядити близько 80 смартфонів. Головна особливість в тому, що він використовує звичайний газ як паливо. Заправки газів повністю обіцяє близько 80 зарядок смартфона.