В ніч на 20 грудня курс Bitcoin встиг впасти на 25% і опуститися до 14 тисяч доларів. Через деякий час відмітка все-таки стабілізувалася на 16.6 тисяч доларів. У будь-якому випадку, після останніх рекордів Bitcoin, такі стрибки досить сильно лякають тих, хто інвестував у валюту. І прогнози аналітиків на курс Bitcoin поки що не найкращий.

Чому впав Bitcoin і що буде далі

В першу чергу падіння курсу Bitcoin пов'язують з тим, що платформа для торгівлі криптовалютами Coinbase дозволила проводити всі можливі операції Bitcoin Cash. Внаслідок цього курс піднявся майже на 50% і досяг 3.5 тисяч доларів. Найцікавіше, що через 4 хвилини торги Bitcoin Cash припинилися внаслідок високої волатильності і підозрілого зростання ціни.

Паралельно з цим курс Bitcoin і почав падати. У середу його ціна впала більш ніж на 10% за добу. Другий день торгів ф'ючерсами на Bitcoin на Чиказькій товарній біржі (CME) також проходив під знаком зниження. Починав торги у вівторок січневий ф'ючерс на позначці $19 135, і закінчив на $17 650 – зниження за день склало 8.4%.

Прогнози аналітиків

Популярні новини зараз

Українці не можуть отримати сертифікат, необхідний для виїзду за кордон: у міністерстві пояснили причини

Маленький син Олі Цибульської перетворився на Елвіса Преслі: крутiший за Дзідзьо

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Тіна Кароль у прозорій сукні зробила українцям несподіваний сюрприз: "Вибух драйву"

Показати ще

Тут вистачить сказати того, що співзасновник компанії Bitcoin.com Еміль Ольденбург, який володів величезною кількістю Bitcoin, продав їх всі і заявив, що ця криптовалюта не має ніякого майбутнього. Причиною він назвав безглуздості Bitcoin і величезна ціна кожної транзакції, яка зростає щомісяця.
Так само, він зізнався, що не відмовився від криптовалют, а зробив вибір на користь Bitcoin Cash. Але в теж час попередив, що це вона з найбільш ризикованих інвестицій, яку можна зробити.

Дивіться: У биткоинов немає майбутнього! Продав всі свої битки!

Нагадаємо, що Bitcoin Cash з'явився 1 серпня 2017 року, після того, як відокремився від звичайного Bitcoin.