В листопаді, можливо, з'явиться нова, вже третя версія біткоіна. Розробники проекту Segwit2x опублікували новину про те, що їх не влаштовують зміни, які нещодавно відбулися з найдорожчою криповалютою в історії. На цей раз розробники вирішили збільшити «отримуванного» блоку в блокчейні биткоина з 1 МБ до 2 МБ. І якщо це підтримають інші розробники і майнери в потрібній кількості, то в листопаді ми побачимо нову версію біткоіна.

Зростання вартості біткоіна значно збільшило попит на нього. Тому на даний момент, у кріптовалюти є значні проблеми з транзакціями. Через величезного зростання тих, хто торгує біткоіном, зараз всі оплати валютою проходять досить довго: транзакції відбуваються тільки тоді, коли з'являється новий блок в блокчейні, а кожен з цих блоків має обмежений обсяг пам'яті.
Рішення цієї проблеми знайшли вже досить давно: звичайний біткоін з 23 серпня переходить на Segregated. Це новий спосіб запису даних в блоках, який дозволить збільшити обсяг транзакцій в одному блоці.
Але, з 1 серпня почав працювати ще один спосіб збільшення швидкості транзакцій біткоіна: Bitcoin Cash по-іншому підійшов до проблеми, збільшивши обсяг блоку з 1 МБ до 8 МБ.

Розробники Segwit2x вирішили поєднати ці два способи, і збільшити обсяг блоків до 2 МБ, при цьому, не відмовляючись від використання Segregated Witness. Якщо у них все вийде, то новий, вже третій біткоін з'явиться приблизно через 90 днів після запуску протоколу Segregated.

Про роботу над Segwit2x було оголошено в травні, і серед ентузіастів биткоин-спільноти документ отримав назву Нью-Йоркської угоди. Він був підписаний величезною кількістю головних біткоін-компаній з 22 країн. Включаючи Bitcoin.com, Bitmain, Coinbase.
Якщо підрахувати, то виходить, що цей документ підписали компанії, які володіють більше 80 відсотками обчислювальної потужності цієї кріптовалюти.

Нагадаємо, що Bitcoin Cash з'явився практично нізвідки. І лише через два тижні свого існування коштував вже 300 доларів. А останнім часом ця криптовалюта б'є всі рекорди, і на даний момент його вартість становить 4200 доларів.

Популярні новини зараз

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Арсен Мірзоян влаштував дітям свято на канікулах: їжте, поки мама не побачила

Львів'янка показала таксисту важливість української мови: "Дивився як на інопланетянку"

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Показати ще