Біткоіни, токени, блокчейни і багато інші подібних термінів можна вже не перший рік зустріти на просторах інтернету. Але багато людей все ще, або взагалі не розуміють що це все таке, або ж тільки краєм вуха чули якусь інформацію про них. Але, впевнено і твердо відповісти на питання "Що таке біткоін?", все одно для багатьох залишається непосильною працею. І ми вирішили розповісти вам найважливішу інформацію про всі ці терміни, що це таке біткоін, як його можна використовувати, або ж як заробити біткоіни.

Що таке Біткоін?

Біткойн – це валюта, яка повинна бути, наголошуємо, не є, а створена, щоб бути найстабільнішою і непідробною валютою. Її не можна знецінити, або створити занадто багато. Саме те, що надрукувати біткоін неможливо і має робити його самим стабільним. Зараз курс біткоіна трохи нижче 2000$.

Чи можна платити біткоінами?

А тут палка з двох кінців. В принципі, на тіньових ринках біткоіни зараз – найпопулярніша і стабільна валюта. Деякі кажуть, що за них без проблем можна купити наркотики, або навіть найняти кілера. Але сказати, що це правда, ніхто не може. Крім цього, в деяких місцях можна просто купити каву, або щось подібне.
А з іншого боку, купити хліб у супермаркеті біткоінами у вас не вийде.

Популярні новини зараз

Лариса Ніцой заявила, що у Росії потрібно запровадити українську мову другою державною: "На Кубані їй надати статус регіональної"

Кияни пішли в "туалетний" наступ, намагаючись очистити місто від смороду

Арсен Мірзоян показав свою красуню: квіти у волоссі й усмішка до вух

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Показати ще

Навіщо купувати біткоіни?

У деяких країнах, наприклад Японії, вже можна офіційно розплачуватися біткоінами в кафе, ресторанах та аналогічних закладах. Як мінімум, це досить зручно, адже комісії майже немає, а кошти переносяться майже миттєво. А крім цього, багато хто сподівається заробити на біткоінах. Адже його курс постійно піднімається.

Де взяти біткоіни?

Відповідей на запитання досить багато. Вже існує величезна кількість самих різних ботів, інтернет обмінників, інтернет гаманців, де можна купити біткоіни. Якщо ввести в Гугл запит "купити біткоіни, то вам запропонують їх за ціною приблизно 3000 доларів за 1 біткоин. Незважаючи на те, що курс зараз близько 2000.

Як заробити біткоіни?

Для цього є досить багато ресурсів. Платять вони за найпростіші дії: перейти на сайт, поставити лайк, розгадати капчу тощо.