BlackBerry KEY2 - це Android-смартфон від компанії, від якої не так часто можна побачити нові моделі телефонів. Пристрій має подвійну камеру зі світлодіодним спалахом, фізичну клавіатуру, підтримку додатків від Blackberry messenger Hub, встановлена система конфіденційності і з якоїсь причини новий ярлик програми.

Подивіться відео з новим смартфоном:

KEY2 є наступником KeyOne, телефону, який був сміливим рішенням навіть для BlackBerry, але не кращим в якості щоденного девайса, функціонуючи більше як примірник для ностальгії за кнопковим телефонами з деякими сучасними функціями.

Важко сказати, чи був KeyOne успішним для BlackBerry Mobile; пристрій було частиною всього 850 000 одиниць BlackBerry, проданих у минулому році. Відзначається, що KEY2 буде представлений громадськості та пресі 7 червня в Нью-Йорку.

Популярні новини зараз
Українців закликають зробити запаси води: нова проблема "На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік "Холостяка" Алекса Топольського запитали про інтим перед 7 випуском: "Не шкодуй" Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..."
Показати ще

Нагадаємо, що Instagram додає можливість відключити людей від появи у вашій стрічці новин. Оновлення програми дасть можливість видаляти чиїсь пости, або як їх фото в їх історії. Ви як і раніше зможете переглядати профіль "приглушеного" людини; ви можете скасувати приховування постів в будь-який час непомітно для самого власника аккаунта.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що компанія LG презентувала в Лос-Анджелесі перший у світі гнучкий 2-метровий OLED-дисплей. Демонстрація новинки відбулася в рамках конференції, заявляє 9to5Google.

Відомо, що панель отримала дозвіл Ultra HD (UHD) 3840 × 2160 з прозорістю 40 відсотків. Головним нововведенням є гнучкість конструкції - вона може бути згорнута до "трубки" товщиною 88 мм

Пристрій розрахований як для застосування в зовнішній рекламі, так і в будинках, де воно може зливатися з навколишнім середовищем.

Однак поява панелі на ринку поки не очікується. Також не озвучуються і приблизні терміни. Швидше за все, технологія буде продаватися конкурентам, і вже тоді вони з'являться на ринку для простый покупців.