35 000 доларів - не найвища ціна, яку можна віддати за електричний кросовер від Tesla. Засновник компанії Ілон Маск розповів, що в найближчому майбутньому з'явиться більш доступна модель.

Про це він розповів у інтерв'ю популярному американському блогеру Маркесу Браунлі.

Маск заявив, що электрокар за 25 000 доларів стане нашою реальністю вже за три роки, якщо Tesla зможе підкорити нові вершини в області технологій та "економії".Ілон Маск активізував пошуки інвесторів, які зможуть йому допомогти скупити всі акції компанії Tesla, щоб він став її приватним власником

Інтерв'ю Маска на YouTube переглянули вже більше 3 мільйонів людей.

В коментарях багато користувачів досить скептично поставилися до заяви Маска про дешеві кроссовери. Головним аргументом є те, що Model 3 неможливо купити за заплановані 35 тисяч.Пока що найдоступнішою опцією є 50 000 наприклад, запевняє оглядач Autoblog Марк Корженевські. А повноприводна версія Model 3 коштує і того дорожче - всього 54 тисячі.

Саме тому модель за 25 000 виглядає блакитною мрією, такою собі розмитою перспективою десь на горизонті.

Дивіться інтерв'ю Ілона Маска


Нагадаємо, що компанії Sony вдалося представити дійсно унікальний смартфон для 2018 року. На сьогоднішній день, новинка є самим великим і важким смартфоном серед флагманів цього року.

Як повідомляв раніше Знай.uаGoogle закрив обхідний шлях в Android Pie, який розробники використовували протягом багатьох років, щоб використовувати сторонні програми для запису дзвінків. Офіційний API для запису дзвінків був включений у більш ранні версії Android.

Також Знай.uа писав про те, що Google оголосила про нову ініціативу, спрямовану на поліпшення якості додатків для OS Wear для розумних годин, шляхом створення процесу перевірки Play Маркету. Процес перегляду додатків Wear був представлений з Android Wear 2.0, але залишався необов'язковим.