За останній рік кріптовалюти вийшли в топ найбільш обговорюваних тем. Стрімкі злети і падіння курсів приковують до себе увагу мільйонів людей по всьому світу. І поки одні люди збирають гроші на придбання заповітних монет, а інші закуповують обладнання для їх виробництва, треті користуються довірливістю і необізнаністю співгромадян і створюють сайти, які використовують комп'ютерні потужності своїх відвідувачів для чорного майнінгу. Як повідомляють російські ЗМІ, браузер Opera 50 розробив спеціальний інструмент NoCoin, що дозволяє захистити користувачів від чорних криптокопачів.

Розробники Opera відзначають, що майнери на веб-сайтах можуть провокувати різке завантаження процесора, що, в свою чергу, призводить до підвищення швидкості обертання вентиляторів в системі охолодження і швидкому розрядженню батареї (якщо мова йде про ноутбук, який не підключений до електричної мережі). Інструмент NoCoin інтегрований з блокувальником реклами Opera. В даний час нова функція доступна у версії Release Candidate браузера Opera 50, завантажити яку може кожен.

Серед інших важливих змін в Opera 50 можна виділити можливість збереження веб-сторінок в якості PDF-файлів, додаткові поліпшення для високого розрішення екранів на платформі Windows, а також підтримку операційної системи Apple macOS X High Sierra 10.13. Про терміни виходу фінальної версії Opera 50 поки нічого не повідомляється, але можна припустити, що це станеться вже найближчим часом.

Популярні новини зараз

Леонід Кравчук у реанімації підключений до ШВЛ - ЗМІ

Марина Боржемська влаштувала доньці казковий День народження, Узєлкова не видно: "На святі не був?"

Настя Каменських показала, заради кого "втекла" від Потапа в Буковель: "Танцював і кайфував"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про найгірші паролі 2017 року