Французька компанія Iguana Yachts представила катер-всюдихід Iguana 31, який розроблений спеціально для правоохоронних структур і військових. Новинка здатна щодо плавно пересуватися по воді, виходити на сушу і навіть використовуватися як всюдихода.

Дивним є той факт, що катер-всюдихід Iguana 31 виконаний саме на базі катера, а не автомобіля. Він має в довжину 9,2 метра і обладнаний двигуном потужністю 300 кінських сил. Відмінною особливістю катери є гусениці, які перед виходом на сушу висунуті з днища по правому і лівому борту.

Катер здатний пересуватися по воді з швидкістю до 45 вузлів (83 кілометри на годину), а по суші - до 11 кілометрів на годину. Iguana 31 оснащений паливним баком об'ємом 270 літрів. Повної заправки бака вистачить на 185 кілометрів шляху по воді. Катер-амфібія здатний перевозити людей і вантажі масою до 800 кілограмів. Раніше Iguana Yachts вже випускала подібні катери - менші версії Iguana 29.

Популярні новини зараз

Українцям вимагають заборонити куріння не тільки в громадських місцях, а й у себе вдома: подиміти на балконі не вийде?

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

Однак розробники подібних речей цікавляться не тільки створенням техніки для пересування по воді і суші.

Facebook і Airbus збираються зайнятися спільним лобіюванням збільшення спектра допустимих частот в Міжнародному союзі електрозв'язку. Це потрібно для ефективної роботи висотних псевдоспутников (HAPS). Безпілотники повинні будуть літати на висоті 21,3 км зі швидкістю 130 км/ч. Живлення апаратів буде здійснюватися завдяки сонячним батареям.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що генетики створили пернатого алігатора.