У Facebook надумали боротися з російською пропагандою. Спеціально для цих цілей створять сайт, який відстежуватиме її в мережі.

Про це повідомляє Deutsche Welle. Сайт планують створити до кінця 2017 року. З його допомогою користувачі зможуть визначити, чи стикалися вони в соцмережах c контентом, які представляють собою "російську пропаганду".

"Це частина зусиль для захисту наших платформ і людей, які ними користуються, від поганих діячів, які намагаються підірвати нашу демократію", - пояснили в компанії мета нового порталу.

Сайт дозволить встановити, чи пов'язані публікації і акаунти, що з'явилися з січня 2015 по серпень 2017 року, з Агентством інтернет-досліджень з Санкт-Петербурга, яке називають "фабрикою тролів".

У Facebook вищевказану компанію характеризують як "агента, що намагається підірвати" демократію в США.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин приголомшила українців новим образом: "Як вам?"

Каменських кардинально змінила зовнішність і заговорила про почуття: "Ми різні"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

"Важливо, щоб люди розуміли, як іноземні діячі намагаються посіяти роз'єднаність і недовіру, використовуючи Facebook перед і після виборів 2016 року у США", - заявили представники соцмережі.

"Фабрика тролів" - погляд зсередини

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, "Каруселлю брехні" назвав роботу в Агентстві Інтернет-Досліджень 26-річний росіянин Віталій Беспалов, який протягом декількох місяців був його співробітником і разом з сотнями інших створював фейкові новини для соцмереж та стрічок новин .