Глава і засновник Facebook Марк Цукерберг у письмовому зверненні до Конгресу США приніс вибачення за те, що допустив помилку, не приділивши належної уваги захисту особистих даних користувачів.

“Наша велика помилка полягала в тому, що ми недостатньо добре оцінили рівень нашої відповідальності. Це була моя помилка, і я прошу вибачення. Я заснував Facebook, я керую компанією і я у відповіді за те, що тут відбувається", - повідомив Цукерберг на своїй Twitter-сторінці.

Марк також додав, що Facebook зробив кілька кроків, щоб уникнути повторення витоку даних. У свідченнях голови соцмережі викладено повний скандал з Cambridge Analytica.

Відомо, що 10 і 11 квітня Цукерберг виступить на слуханнях перед комітетами Конгресу, на яких будуть обговорюватися зловживання у відношенні даних мільйонів користувачів соціальної мережі.

За останніми даними, збирала інформацію користувачів компанія Cambridge Analytica могла отримати доступ до відомостей 87 мільйонів користувачів соцмережі, що практично в два рази більше заявлених чисел від Facebook.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що відомий дизайнер Мартін Хайєк продемонстрував концепт накладних навушників Apple.

Відомо, що Apple розробляє ще одні фірмові навушники на додаток до AirPods. Тільки якщо вже існуючі навушники не можуть похвалитися високою якістю звуку, то ось новинка створюється з урахуванням переваг аудіофілов.

Дизайн накладних навушників дозволяє вмістити в них великі динаміки, що, безумовно, позначиться на якості звучання пристрою. Хайєк зробив свій концепт схожим на HomePod, так як фірмова колонка створювалася з тією ж метою - домогтися кращого звуку.

На думку Мартіна, на зовнішній стороні амбушюр повинні розташовуватися сенсорні панелі на зразок тієї, що встановлена в розумній колонці Apple. Вона також буде необхідна для управління голосовим помічником Siri.