Квітень став місяцем боротьби зі зловісною сектою: вийшов довгоочікуваний бойовик Far Cry 5, присвячений боротьбі з релігійними фанатиками. А в травні ми зможемо, навпаки, відчути себе в шкурі засновників похмурого релігійного культу, оскільки сюжетна карткова стратегія Cultist Simulator вийде на РС, як і обіцяли розробники, 31 травня.

Оцініть трейлер незвичайної гри:

Cultist Simulator — дебютний проект незалежної студії Weather Factory, заснованої двома персонами: засновником і колишнім продюсером Failbetter Games (Fallen London, Sunless Sea). Гроші на розробку автори зібрали на Kickstarter, причому необхідна сума була на рахунку вже через дванадцять годин.

Дія гри відбувається в 1920-і роки. Гравці поринуть у нечестиві таємниці древніх богів, зможуть створити власний культ, залучити послідовників і на їх хребтах в'їхати в нову епоху. А після смерті головного героя його справа може перейти в руки спадкоємця, якщо потурбуватися про його появою. Нас чекає прийняття багатьох рішень, які складуться в напружений і захоплюючий сюжет.

Поки що гра підтримує лише англійську мову.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що зарубіжний портал Kotaku UK вчора повідомив про те, що з культової гри GTA 4 видаляють більшу частину музики. Відбудеться це з-за того, що термін дії ліцензії на музику для гри закінчується. Експерти впевнені, що компанія не стане продовжувати ліцензії, адже Rockstar заявляє, що у них ще є багато композицій, а грі вже кілька років, і величезною популярністю вона вже не користується. Власники консолей PS3 зможуть безкоштовно завантажити повний саундтрек. Про власників консолей від Microsoft і ПК поки мови не було

До речі, в саундтреку гри була навіть пісня "Дикі танці" української співачки Руслани, а також твори Віктора Цоя і багатьох інших відомих музикантів. Музика з гри буде вилучена вже 26 квітня, а поки геймери можуть насолодитися саундтреками.