З появою доступного автотранспорту наше життя прискорився в рази. Але, як незабаром з'ясувалося, автомобіль не тільки засіб пересування, але і дуже часто знаряддя вбивства. Для скорочення кількості смертей на дорогах у світі було придумано чимало правил і способів контролю за їх виконанням. Тим не менш, сьогоднішній автотрафик неможливо контролювати чисто людськими зусиллями. Та й самі контролери деколи виявляють чисто людські слабкості, стаючи на шлях корупції і індивідуального збагачення. Як повідомляє портал Нуѕег, поліція Дубая знайшла спосіб вирішити цю проблему.

За тим, чи порушують дубайські водії правила дорожнього руху, тепер будуть спостерігати тисячі "розумних" камер вуличного відеоспостереження. У Дубаї дороги обладнають спеціальним відеообладнанням зі штучним інтелектом. Система ця має назву Oyoon, що в перекладі з арабської означає "очі".

У відеокамерах системи Oyoon викристана технологія штучного інтелекту. Прилади будуть аналізувати живу картинку без зовнішнього людського втручання. Камери можуть розпізнавати транспортні засоби, особи, предмети і знаходити порушників правил дорожнього руху. Таким чином, з допомогою "розумних" технологій поліцейські міста зможуть виписувати штрафи порушникам навіть не виходячи з офісу.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про появу літаючих авто

Популярні новини зараз

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Каменських кардинально змінила зовнішність і заговорила про почуття: "Ми різні"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще