Гра Dark Souls Remastered на ПК вийшла тільки вчора, на день раніше релізу на консолях, але в ній вже з'явилися чітери. Дивуватися нема чому, адже проблеми з ними спостерігаються з часів першої гри. Однак користувачі, кинулися підкорювати землі Лордрана, явно не були готові до такого повороту подій.

Подивіться відео з нечесним гравцем:

Хакер, який називає себе Малкольмом Рейнольдсом, втручався в світи інших гравців і вбивав їх за допомогою заклинань, яких немає в грі, а також накладав на них прокляття. Про нього давно відомо ігрового співтовариства, а його репутація далека від ідеалу. Навіть на своїх трансляціях він не приховує, що використовує чіти. Цікаво, що він може "м'яко" банити інших гравців: Рейнольдс позначає опонентів як шахраїв, а тому вони можуть грати надалі тільки з такими ж чітерами.

Популярні новини зараз

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Дан Балан зворушив Тіну Кароль романтичним жестом до її 36-річчя: "Дорога..."

Ані Лорак вперше показала рідного брата – як Кароліна в чоловічому тілі: "Ми схожі"

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Показати ще

Малкольм змінив код гри і створив "вогненна куля", який завдає величезної шкоди у великому радіусі і накладає кілька негативних ефектів, вдвічі зменшують здоров'я гравців і ламають їх екіпіровку, — дебаффы, до речі, після відродження не пропадають. Крім того, його заклинання заражає супротивників мозковими черв'яками. Хробаки не дозволяють носити шолом і з'їдають частину отриманих гравцем душ.

Користувач eur0pa у свій час розробив для оригінальної Dark Souls модифікацію PvP Watch Dogs, яка попереджала гравців, якщо в їх світ втручався відомий чітер. Але він вже зазначив, що не збирається випускати її аналог для ремастера. За його словами, From Software пора перестати покладатися на своє співтовариство і почати самій займатися своїми проектами.

Нагадаємо, що Valve вразила шанувальників оригінальною акцією для завсідників Steam: "Весняне прибирання". На цей раз покупка нових ігор не передбачається - нам пропонують "струсити пил" з вже куплених і спробувати щось нове. А заробляючи трофеї за прості завдання, можна отримати унікальний значок і підвищити його рівень.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що сервіс Google Arts & Culture показав шанувальникам мистецтва нову можливість. Тепер кожен користувач може безперешкодно подивитися картини мексиканської художниці Фріди Кало. Про це повідомляють ЗМІ.

Онлайн-виставку назвали "Особи Фріди" (Faces of Frida). Подивитися її можна на сервісі Google Arts & Culture.