Німецький автовиробник Audi відкликає з ринку близько 850 тисяч машин марок V6 і V8 з дизельними двигунами.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

Причиною масштабного відклику є незадоволення німецьких екологів великою кількістю шкідливих викидів седану від Audi. Компанія має намір провести сервісні роботи з автівками, які продають на території Європи.

Зазначається, що проблемним Audi оновлять програмне забезпечення, після чого повернуть до автосалонів. Усі витрати на сервіс виробник взяв на себе.

Популярні новини зараз
Навіть працювати заборонять: ухилянтам готують серйозні обмеження Правила нарахування "комуналки" зміняться: українці самі визначатимуть суми у квитанціях Гроші більше не прийдуть на картку: щомісячні виплати скасують, якщо не виконаєте нові умови На руки не дадуть, але можна отоварити: пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень – на що дозволять витратити
Показати ще

Компанія Audi є частиною Volkswagen Group. Не виключено, що проблеми є і в інших автівках концерну.

Нагадаємо, у вересні 2015 року Volkswagen відкликав з ринку понад 11 млн дизельних автомобілів у зв'язку з тим, що під час тестів їхні двигуни показували занижені дані викидів шкідливих речовин.

Як повідомляв портал "Знай.ua", аналітики назвали найпопулярніші дизельні автомобілі в Україні.