Дочекалися: Google Maps нарешті доступний українською мовою

поділитись
Google Maps нарешті буде повноцінно доступний українською мовою

Компанія Google випустила оновлення для свого сервісу Карти. Додана підтримка ще 39 мов. І, на радість українцям, оновилася українська розкладка.

Після недавнього оновлення всесвітньо популярний сервіс Google Maps зможе повноцінно підтримувати ще 39 мов, серед яких і українська. Слід відзначити, що українська мова була і до оновлення. Проте розробники обіцяють, що на цей раз буде повна локалізація сервісу.

"Чотирнадцять років тому Google Maps виглядав по-іншому і підтримував лише англійську мову. Сьогодні більше 1 мільярда людей використовує Google Maps, щоб знаходити нові місця, кращі маршрути на машині, велосипеді та пішки", - повідомляється на сайті Google.

Нові локалізації Maps будуть доступні на всіх платформах: iOS, Android, Mac і Windows . Змінити мову можна в настройках програми. При цьому змінитися локалізація самого запису.

Оновлення актуально для неймовірної кількості користувачів Google по всьому світу. Так, мовами, які тепер додатково підтримує додаток, користуються 1,25 мільярдів чоловік.

Нагадаємо, Google почав співпрацювати з правоохоронними органами. У Північній Кароліні приступили до випробувань інноваційної техніки пошуку підозрюваних у скоєнні злочинів. Нова ініціативи тестує можливість використання облікових записів Google для виявлення всіх людей, які знаходилися поряд з місцем злочину в момент його вчинення.

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа"на відео показали новий концепт Google Pixel 3. Розробники відзначають, що в ньому з'являться нові функції. На осінь призначений випуск третього покоління смартфонів Google Pixel. Він отримав стильний мінімалістичний дизайн з тонкими рамками для динаміків і подвійний фронтальної камери. Крім того, смартфон буде мати сканер відбитків пальців і операційну систему Android P.

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
Google Maps, українська мова, оновлення
Потрібно зробити лише кілька дій
0
0
10:07 16.08.2018
Варто придивитися до свого телевізора
0
0
17:45 15.08.2018
Тепер навіть камери поліцейських в небезпеці
0
0
17:20 15.08.2018
Тепер браузер буде вам економити час
0
0
17:08 15.08.2018
Компанія знову підкорить фанатів новими флагманами
0
0
16:56 15.08.2018