Пошуковик Google присвятив сьогоднішній дудл відомої американської письменниці Майї Энджелоу. Нагадаємо, що вона народилася в 1928 році, а 4 квітня 2018 року вона відсвяткувала своє 90-річчя.

Вона створила дуже багато для світу. За все своє життя вона створила сім автобіографій, п'ять книг нарисів та кілька збірок віршів. Її ім'я значиться в числі авторів цілого ряд п'єс, кінофільмів і телевізійних шоу, які виходили у світ протягом більше п'ятдесяти років. Майя Энджелоу — володарка багатьох нагород і більше тридцяти почесних докторських ступенів.

Нагадаємо, що найбільшу популярність принесла їй книга "Я знаю, чому птах співає в клітці". Це - хроніка життя Энджелоу до 16 років.

"Через свої роботи д-р Энджелоу дала голос мільйонам. Вона виступала за права жінок та гендерну рівність. Вона переопределила чорну красу і зміцнила афро-американські усні традиції. Вона виступала проти війни і виступала за загальний мир", - сказано в описі дадлі.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що доисковик Google присвятив новий дудл англійської винахіднику Джонну Гаррісону.

Популярні новини зараз
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Показати ще

Нагадаємо, що Джон народився 3 квітня, рівно 325 років тому. Саме цей факт і став приводом для дадлі, присвяченого його особистості. Причиною ж є найважливіший винахід Гаррісона - морський тонометр. Він почав над ним працювати в 1728 році і завершив вже через 7 років.

За винахід морського хронометра він отримав медаль Коплі і премію в 20 000 фунтів стерлінгів, яку Британське адміралтейство призначило ще в 1714 році за винахід годин, що дозволяють визначати положення корабля в море з точністю до 1°.

Нагадаємо, що вже в 2008 році в Кембриджі Стівеном Хокінгом були представлені години, присвячені пам'яті Джона Гаррісона. В годиннику використовується "кузнечиковый" спусковий механізм, виконаний у вигляді гігантського коника і названий хронофагом.