Дорожні камери змусять водіїв відмовитися від смартфонів

поділитись
Завдяки цьому аварій стане набагато менше

Повідомляється, що британські органи безпеки дорожнього руху тестують дорожню систему для виявлення використання телефону водіями.

Придорожня система, яка пілотується в Норфолку, бере сигнал в автомобілі і активує попереджувальний знак телефону з червоною лінією.

Система здатна визначати, коли телефон використовується в режимі гучного зв'язку або через Bluetooth, і в цьому випадку водій не буде проінформований.

Ця система була розроблена Westcotec, компанією за технологіями дорожнього руху в Норфолку. Кріс Спінкс, колишній глава відділу дорожньої поліції в регіоні повідомило, що система була розроблена для "навчання та інформування водія". Westcotec не планує створювати технології для використання у судових переслідуваннях.

Тим не менш, окружної ради повідомив, що створення системи для запису конкретних номерних знаків може бути "майбутнім розвитком" і що статистика з пристроїв буде передана поліції Норфолка.

Нагадаємо, що Apple припинить виробництво iPhone SE X і iPhone в цьому році, так як інтерес користувачів зміщується в бік "iPhone 9, iPhone 11 і iPhone 11 Plus", які представлять вже в цьому році. Аналітики прогнозують високий рівень незадоволеного попиту" на нові iPhone в цьому році через відсутність активності оновлення за останні кілька років". З-за цього експерти впевнені, що Apple буде виробляти 91 мільйон одиниць нових 2018 iPhone за останні два квартали цього року.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Samsung офіційно відкрила найбільший завод в світі з виробництва смартфонів. Він розташований в Нойде, найближчому місті індійській столиці Делі, і здатен збирати до 120 мільйонів смартфонів в рік. Samsung заявляє, що буде використовувати цей завод для випуску телефонів бюджетного рівня, які продаються менш ніж за 100 доларів, а також таких флагманських пристроїв, як Galaxy S9.

Індія - величезний ринок смартфонів з більш ніж 400 мільйонами користувачів, але населення країни в 1,3 мільярда означає, що як і раніше залишається багато невикористаного потенціалу. Нагадаємо, що Samsung недавно обганяв Xiaomi як найбільшого постачальника смартфонів в Індії, а цей найбільший завод збільшить кількість продажів.

Компанія розуміє, що смартфони дорожче 100 доларів просто не будуть популярні в Індії, тому відкриття цього заводу ніяк не торкнеться Apple і інших виробників небюджетних смартфонів.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
смартфон, телефон, флагман
На створення приставки компанію надихнув спайдермен
0
0
07:38 21.07.2018
Тепер можна літати без літака
0
0
03:07 21.07.2018
Нова нейромережа Google здивує користувачів мережі
0
0
00:33 21.07.2018
Роботи допоможуть людству в боротьбі з катастрофами
0
0
22:54 20.07.2018
Виявилося, що китайські iPhone складно відрізнити від оригіналу. Будьте пильні
0
0
21:19 20.07.2018