Повідомляється, що британські органи безпеки дорожнього руху тестують дорожню систему для виявлення використання телефону водіями.

Придорожня система, яка пілотується в Норфолку, бере сигнал в автомобілі і активує попереджувальний знак телефону з червоною лінією.

Система здатна визначати, коли телефон використовується в режимі гучного зв'язку або через Bluetooth, і в цьому випадку водій не буде проінформований.

Ця система була розроблена Westcotec, компанією за технологіями дорожнього руху в Норфолку. Кріс Спінкс, колишній глава відділу дорожньої поліції в регіоні повідомило, що система була розроблена для "навчання та інформування водія". Westcotec не планує створювати технології для використання у судових переслідуваннях.

Тим не менш, окружної ради повідомив, що створення системи для запису конкретних номерних знаків може бути "майбутнім розвитком" і що статистика з пристроїв буде передана поліції Норфолка.

Нагадаємо, що Apple припинить виробництво iPhone SE X і iPhone в цьому році, так як інтерес користувачів зміщується в бік "iPhone 9, iPhone 11 і iPhone 11 Plus", які представлять вже в цьому році. Аналітики прогнозують високий рівень незадоволеного попиту" на нові iPhone в цьому році через відсутність активності оновлення за останні кілька років". З-за цього експерти впевнені, що Apple буде виробляти 91 мільйон одиниць нових 2018 iPhone за останні два квартали цього року.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Samsung офіційно відкрила найбільший завод в світі з виробництва смартфонів. Він розташований в Нойде, найближчому місті індійській столиці Делі, і здатен збирати до 120 мільйонів смартфонів в рік. Samsung заявляє, що буде використовувати цей завод для випуску телефонів бюджетного рівня, які продаються менш ніж за 100 доларів, а також таких флагманських пристроїв, як Galaxy S9.

Індія - величезний ринок смартфонів з більш ніж 400 мільйонами користувачів, але населення країни в 1,3 мільярда означає, що як і раніше залишається багато невикористаного потенціалу. Нагадаємо, що Samsung недавно обганяв Xiaomi як найбільшого постачальника смартфонів в Індії, а цей найбільший завод збільшить кількість продажів.

Компанія розуміє, що смартфони дорожче 100 доларів просто не будуть популярні в Індії, тому відкриття цього заводу ніяк не торкнеться Apple і інших виробників небюджетних смартфонів.