Для "патрулювання неба над китайськими містами місцевим урядом були розроблені дрони із зовнішністю птахів, які важко відрізнити від реальних.

Безпілотники не тільки виглядають як справжні голуби, але і здатні літати в зграї, завдяки чому можуть злитися з реальними птахами. Нові девайси вже приступили до роботи і спостерігають за 30 державними установами в 5 провінціях.

Найбільше дронов-голубів патрулюють Сіньцзян-Уйгурський автономний район на заході країни, поблизу кордону з Росією, Індією і Афганістаном. В зазначеному регіоні найбільшу кількість сепаратистів, які можуть завдати державі величезної шкоди.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

Ірина Федишин приголомшила українців новим образом: "Як вам?"

17-річний школяр зарубав сокирою батьків і маленьку сестру: мріяв стати блогером

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

Дрони імітують рухи пташиного крила, відмінно маневрують, майже безшумні, малопомітні для людських очей і невидимі для військових радарів завдяки інноваційній начинці. У кожному дрон-голуб встановлений датчик GPS, модуль супутникової мережі і камера.

Програма, в рамках якої використовуються безпілотники, отримала назву "Голуб". Проведено вже більше 2000 успішних вильотів. Кількість створених дронов невідомо.

Нагадаємо, що раніше IT-журналіст Марк Гурман поділився інформацією про те, що у початкового концепту iPhone X був інший вигляд. Про це повідомляють ЗМІ.

Флагман від Apple повинен був отримати оригінальне технічне рішення, але компанія відмовилася від нього. Не виключено, що інновація з'явиться вже в наступних моделях смартфонів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що група компаній, серед яких Apple і Samsung, розробили додаток Digital Key, за допомогою якого можна завести автомобіль і передавати обмежені можливості іншим користувачам, і навіть відкрити двері авто.

Зараз додаток тестують, а впроваджувати на авторинку планують вже з початку 2019 року, повідомляє Business Insider. Це буде вдосконалена версія, в якій виправлять існуючі помилки.

Підтримка стандарту Digital Key дозволить здійснити наступні операції: розблокувати/заблокувати двері; завести двигун; підтвердити особу водія; надати/скасувати цифровий ключ; віддалено поділитися цифровим ключем; обмежити можливості виданого іншому користувачеві ключа. Остання функція буде зручна для орендарів авто.