Не так давно дрони почали широко використовуватися як у повсякденному житті, так і на воєнних фротах. Щодня вони показують нові можливості, досягаючи небачених результатів. Так безпілотник Zephyr S європейської авіакомпанії Airbus встановив абсолютний рекорд. Машина вже знаходиться в небі більше 15 діб.

Про це повідомляє "Vladtime"

Дрон Zephyr S встановив новий рекорд тривалості польоту, раніше апарат цього ж виробника знаходився над Землею до двох тижнів.

Безпілотний повітряний корабель Zephyr S стартував з тестового полігону в штаті Арізона в США 11 липня цього року. На даний момент безпілотник все ще знаходиться у польоті.

 Після того, коли він приземлиться, люди зафіксують новий рекорд.

Попередній найтриваліший політ здійснив теж апарат авіакомпанії Airbus, але більш старої версії.

Розмах крил Zephyr S становить 28 метрів. Він здатний піднятися на висоту 21,3 кілометра.

За словами інженерів, цей безпілотник розроблений з перспективами перебувати у небі до трьох місяців.

 Практика покаже, чи відповідає дрон зазначеним характеристикам. Масовий випуск Zephyr S почався в середині липня цього року в англійському Фарнборо в графстві Хемпшир. Першими трьома новими дронамі Airbus обзаведуться британські військові.

Дивіться: безпілотники допомагають американським фермерам економит воду

Нагадаємо, в Ірландії за допомогою безпілотника були виявлені сліди давньої споруди, про яку не було відомо раніше. Вона аналогічна древньому Стоунхенджу і її вік складає близько п'яти тисяч років.

Як повідомляв Знай.ua, спецназ США і Росії порівняли у відкритому бою.

Також Знай.ua писав, що у Норвегії випробували фантастичний літак майбутнього. В Осло запустили електролітак Alpha Electro G2, створений компанією Pipistrel зі Словенії за замовленням оператора аеропортів Avinor. Випробування повністю виправдали очікування розробників, навіть не дивлячись на те, що політ тривав кілька хвилин.