Засновник Telegram Павло Дуров заявив, що готовий зупинити роботу свого месенджера у Росії в однобічному порядку.

На своєму каналі у Telegram Дуров повідомив, що причиною такого рішення стане тиск на його компанію з боку російської влади.

"Нас не турбує те, що в окремих країнах на нас чиниться тиск через захист нами конфіденційності користувачів. Ми завжди готові порвати як особисті, так і ділові зв'язки з такими країнами, позбавивши їх можливості чинити на нас такий тиск", - заявив засновник месенджера.

Зазначимо, що окрім Росії, Дуров може закрити Telegram і в Ірані через аналогічні причини.

Популярні новини зараз
Добралися і до тих, хто з відстрочкою: ТЦК можуть забрати і багатодітних батьків За кермо не всім тепер можна: які вікові обмеження запровадили для водіїв в Україні Ухилянтів порадували нововведеннями: без візиту до ТЦК і суттєва знижка Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців
Показати ще


Павло Дуров

Нагадаємо, у Кремлі зажадали отримати від Дурова ключі шифрування Telegram. Він відмовив, через що міністр зв'язку і масових комунікацій Росії Микола Нікіфоров пригрозив блокуванням месенджера на території РФ.

Цікаво, що Telegram користується прем'єр-міністр Росії Дмитро Медедєв.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Дуров заявив, що у Telegram зберігатимуть таємницю приватного листування користувачів.