Колишній технічний директор «ВКонтакте» і колишній директор особливих напрямків Telegram Антон Розенберг опублікував пост на Medium, в якому розповів про конфлікт з засновниками соцмережі і месенджера Павлом і Миколою Дуровими.

За словами Розенберга, з родиною Дурових він знайомий з дитинства і його запросили працювати у «ВКонтакте» на першому етапі проекту. Надалі він зайняв пост технічного директора соціальної мережі, а потім слідом за Павлом Дуровим перейшов працювати в Telegram.

В середньому ряду Антон Розенберг (ліворуч) і Микола Дуров:

Найперші сервери ВКонтакте. Антон Розенберг зліва і Микола Дуров:

Антон Розенберг в центрі, Микола Дуров зліва:

Як стверджує Розенберг, в січні 2017 го у нього стався конфлікт з Миколою, який, незважаючи на 25 років дружби і спільну роботу, почав виявляти знаки уваги до його дружини.

Популярні новини зараз
Тарифи на воду вже підняли: де платитимуть дорожче "Продам місце в черзі": чоловіки штурмують ТЦК, воєнкоми не справляються Українцям кардинально змінять правила оплати комуналки: до чого готуватись Чому в СРСР будували 5- та 9-поверхівки - ви навіть не здогадуєтеся, у чому "секрет"
Показати ще

Дружина спочатку приймала це за дружні жести, потім не наважувалася розповісти, оскільки знала про їхню дружбу. До того ж і працювали вони всі разом. Але коли все-таки розповіла про залицяння, це стало початком кінця і дружби і співробітництва.

«Ці зрада, підлість і лицемірство були для мене невимовною дикістю, і я, природно, тут же сказав Миколі все, що з цього приводу думаю", - зазначає колишній техдиректор «ВКонтакте».

За словами Розенберга, після скандалу Дурови взяли паузу на 2 місяці. А через деякий час його без компенсації звільнили з Telegram за 19 прогулів. Він спробував оскаржити звільнення в суді, але отримав позов на 100 мільйонів рублів за розголошення комерційної таємниці від підконтрольного, за його словами, Павлу Дурову ТОВ «Телеграф».

За словами Розенберга, сам Дуров заперечує причетність до подачі такого позову.

Як повідомляв портал "Знай.ua", за словами Дурова, після запуску Telegram ФБР хотіла отримати від нього неформальний канал передачі даних про конкретних користувачів. Це необхідно було на випадок терористичної загрози. Однак Дуров відмовився це робити.