Передача, запланована як чергове розбирання флагманської моделі смартфона, обернулася несподіваною знахідкою. Зак Нільсон, автор і ведучий популярного блогу про техніку JerryRigEverything, робив огляд пристрою Nokia 8, однак незвична конструкція змінила початковий план передачі. Як відзначають російські ЗМІ, каменем спотикання для Зака стала мідна тепловідвідні трубка.

З компонентів першим в очі кидається каркас, який розділяє дисплейний модуль і материнську плату. До нього кріпиться акумулятор на 3 090 маг. Така структура полегшує ремонт, хоча при спробі відокремити батарею Нельсон виявив, це загрожує пошкодженням елемента живлення або рамки з-за великої кількості досить чіпкого клею. Під батареєю була виявлена величезна тепловідвідні мідна трубка — найбільша з тих, що блогеру доводилося зустрічати в смартфонах. Вона простягається вздовж всієї довжини рамки. З незрозумілих причин термопаста знаходиться не під, а поруч з трубкою, що куди менш ефективно в порівнянні з прямим контактом трубки і пасти. Ймовірно, вона призначена для охолодження акумулятора під час швидкої зарядки і процесора під надмірним навантаженням.

Всупереч очікуванням, розбирання смартфона цієї моделі виявилося дуже непростим завданням. Заку довелося добряче повозитися. Одних тільки болтів довелося викрутити не менше 20. Слід зазначити, що елементи кріплення в Nokia 8 різні, а деякі з них і зовсім неприступні для стандартних інструментів. Автор передачі утримався від характеристики ремонтопридатності даної моделі.

Популярні новини зараз

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Українці переходять на літній час: коли, як і що доведеться витерпіти людським нервам

Осадча в білому засвітила пружні кульки: поки Горбунов в няньках

Вагітна дружина Віктора Павлика показала, як розважається в Єгипті без чоловіка

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про кращі гаджети 2017 року