Могутність корпорації Amazon стрімко зростає. На сьогоднішній день компанія займається всім від доставки їжі до виробництва кінокартин. На думку видавництва Phys.orgAmazon має всі шанси стати першою в світі компанією, вартість якої досягне $1 трлн. За темпами зростання Amazon вже давно перегнав Berkshire Hathaway, Walmart і Apple . Можливо, що вся справа в невибагливості інвесторів. В основному вони задовольняються зростанням вартості акцій, які за 20 років зросли вже в 666 разів.

Amazon — унікальне явище в бізнесі. У минулому році вона найняла на роботу 111 тис. осіб по всьому світу. В цьому році компанія збільшить штат ще на 136 тис. чоловік, не рахуючи 87 тис. співробітників нещодавно придбаної продуктової мережі Whole Foods та 120 тис. тимчасових працівників. Всього на Amazon в 2018 році працюватиме близько 700 тис. осіб, що можна порівняти з досить великим містом. Не дивно, що місяць тому Amazon заявила про будівництво другої штаб-квартири на 50 тис. чоловік і вартістю $5 млрд.

На сьогоднішній день вартість корпорації оцінюється в $500 млрд. За прогнозами аналітиків, у найближчі роки ця цифра може зрости вдвічі, побивши, таким чином, світовий рекорд. Додаткові прибутки компанії можуть принести її нові енергетичні проекти. Сьогодні корпорація Amazon вже володіє двома десятками сонячних і вітрових станцій по всій Америці. У найближчих планах компанії – запуск ще 35 таких об'єктів.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про заклик націоналізувати цифрових гігантів

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлiка Катерина Репяхова поділилася першим фото малюка: "Весь світ зупинився"

Святослав Вакарчук пішов від дружини заради іншої жінки, - ЗМІ

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Подружка Олени Кравець Ірина Сопонару оголила груди заради "Кварталу 95": "Домалювали?"

Показати ще