Сьогодні Samsung анонсувала другу версію свого цифрового голосового помічника Bixby: отримавши назву Bixby 2.0, новинка орієнтована на розумні домашні пристрої. Очевидно, що Samsung хоче позиціонувати Bixby як конкурента Amazon Alexa і Google Assistant, обидва з яких беруть участь у боротьбі за ринок домашніх пристроїв.

"Нова версія Bixby буде "діяти як контрольний центр екосистеми вашого пристрою", - повідомили представники Samsung, -"Новинка буде стосуватися телефонів, телевізорів, холодильників, колонок і безліч інших пристроїв, які мають доступ до Інтернету".

Компанія повідомляє, що Bixby 2.0 також буде відкрито розробникам для створення і підключення існуючих додатків і сервісів. Починаючи з сьогоднішнього дня новий комплект для розробки програмного забезпечення Bixby від Samsung буде відкритий для розробників в бета-версії.

Популярні новини зараз
В Україні підвищать тарифи на газ: коли та на скільки Пенсія зросте на 1000 грн: як оформити доплату в ПФУ В Україні встановили тарифи на світло та газ з 1 червня Знову по 6500 грн на картку: уряд готує нові виплати
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені знайшли наобычное застосування бактеріям.