Технології розумного будинку отримують стрімке поширення. Самі пристрої дешевшають, а кількість корисних функцій зростає. Цифрові корпорації борються за місце на цьому ринку. Однак безумовна перевага залишається у самих виробників побутової техніки. Як повідомляє портал Engadget, компанія Samsung збирається сповна скористатися такою перевагою. Однак на цьому шляху є свої складнощі.

Незважаючи на зусилля компанії, швидкість росту IoT все ще далека від бажаної. Технологія заплутує багатьох користувачів кількістю додатків і необхідністю кропіткої налаштування. Нещодавно з'явилася й інша проблема — уразливість в безпеці, в тому числі, використання підключених пристроїв для організації бот-мереж. Однак, Девід Эун, президент інвестиційного підрозділу компанії, залишається оптимістичним. Наприклад, він вважає, що будинки, підключені до IoT, зможуть запобігати крадіжки, попереджаючи господаря про будь проникнення.

Експерти стверджують, що Samsung варто було б приділяти більше уваги продумування систем безпеки, але разом з тим визнають, що вибраний компанією шлях має стратегічну перспективу, здатну окупиться вже в найближчі роки. Одним із сильних місць стратегії Samsung, зокрема, можна назвати прагнення задавати тренди, а не конструювати пристрою в рамках вже існуючих парадигм.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про машини, які вчать одну одну

Популярні новини зараз

Володимир Дантес і Надя Дорофєєва святкують річницю: співак зворушив фото 10-річної давності

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

Аліна Гросу показала свого красеня-чоловіка Михайла Михайловича: "Дуже схожі"

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Показати ще