Велосипедисти у всіх країнах намагаються повернути собі статус повноцінного учасника дорожнього руху. Однак на цьому шляху є свої труднощі. Часом, коли велосипедисти виявляються у сліпих зонах біля поворотів і з'їздів, водії авто їх просто не бачать, що призводить до аварій. Як пише видання New Atlas, ця проблема може бути вирішена за допомогою нового шолома від компанії Beacon.

У шолом вбудовані лазери, які проектують спеціальні знаки на дорогу. Лазери, встановлені з боків, служать свого роду габаритними лініями. Той, що знаходяться у фронтальній частині, проектує блакитний символ велосипеда. Зображення відображається на відстані від 5 до 12 метрів перед велосипедистом. Такий формат дозволяє велосипедисту заявити про себе автомобілісту, пішоходам або іншими велосипедистам, які виїжджають з-за рогу.

Однак це не єдина відмінність шолома. Так само, в ньому встановлені габаритні вогні, стоп-сигнали, що реагують на гальмування, поворотники, керовані кнопками з керма і динаміки. Динаміки можна використовувати як для прослуховування улюблених композицій, так і для отримання порад від голосового помічника. Заряду такого шолома може вистачити на велопрогулянку від 3 до 5 годин.

Раныше портал "Знай.ua" повідомляв про безпілотних листонош