Сучасна медицина рухається семимильними кроками і схоже, що декого п'янить ця швидкість. Шведський стартап Natural Cycles розробив унікальне технічне рішення. Надточний термометр дозволяв по динаміці температури тіла вимірювати той чи інший етап менструального циклу. Ці дані повинні були вказати на період в який ризики завагітніти були мінімальні. На сайті компанії йшлося про 5 випадків невірної діагностики 1000. Однак, як повідомляє сайт SVT, за останні чотири місяці 37 з 668 жінок, що застосовують технологію, поскаржилися на небажану вагітність.

Американська організація Planned Parenthood оцінює надійність "температурного методу" набагато нижче — в скромні 76-88%. Це значно нижче, ніж у таблеток (91%) або внутрішньоматкової спіралі (99%). І, звичайно, додаток абсолютно ніяк не знижує ризик під час "небезпечних" днів, на відміну від інших методів.

Natural Cycles в прес-релізі наполягає, що додаток працює з прогнозованим ступенем надійності: "Ніякої метод контрацепції не надійний на 100%... 37 небажаних вагітностей на 668 згаданих у дослідженні випадків показують, що небажана вагітність трапилася у 5,5% жінок, які заявили, що використовували Natural Cycles. Це відповідає заявленому ризику небажаної вагітності при типовому використанні, а також подібно з результатами інших методів контрацепції". Мабуть, в компанії вирішили не звертати уваги на те, що зазвичай такі показники досягаються на річному інтервалі, а в рапорті шведської клініки мова йде про період у чотири місяці — з вересня по грудень 2017 року.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про розумну білизну, яка опікуватиметься вашим здоров'ям

Популярні новини зараз
В українських водіїв хочуть почати конфісковувати автомобілі на потреби ЗСУ: хто може втратити "залізного коня" Захисник Маріуполя попрощався з "Азовсталлю" і звернувся до всієї України: "Ну, ось і все. Місце моєї смерті і життя" Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі"
Показати ще