Зовсім нещодавно на території Китаю стартували продажі фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 3, який в базовій модифікації продають в місцевих магазинах за 169 юанів. Пристрій користується великою популярністю. Однак, навіть у цього девайса є головний конкурент.

З покупкою Xiaomi краще почекати, бо як новий спортивний браслет в особі пристрою під назвою Elephone Band W7 краще абсолютно у всьому.

Сьогодні, 20 червня 2018 року, у Китаї пройшла закрита прес-конференція, в ході якої китайська компанія Elephone повідомила своїм ключовим партнерам по бізнесу про намір випустити новий фітнес-браслет, яким є Elephone Band W7.

На одному зі слайдів видно, що майбутня новинка перевершує Xiaomi Mi Band 3 абсолютно у всьому. Новий наручний гаджет зможе похвалитися 0,96-дюймовим кольоровим OLED-екраном.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що колишній керівник Sony Online Entertainment Джон Смедли поділився власною інформацією про причини блокування міжплатформового мультиплеєра з іншими консолями на PS4. Як виявилося, вся справа в грошах.

“Коли я працював в Sony, основною причиною були гроші. Їм не подобалося, що хтось може купити щось на Xbox, а потім безкоштовно використовувати цю річ на PlayStation. Простіше простого. Дурна причина, але яка є", - повідомив колишній співробітник, Джон Смедли.

Смедли впевнений, що гравцям та пресі варто продовжувати тиск на Sony. Тільки так керівники японського гіганта звернуть увагу на проблему і почнуть її рішення на користь індустрії та ігрового співтовариства.

Чергове обговорення обмежень кросплатформених можливостей PS4 з іншими консолями почалося після виходу Fortnite на Nintendo Switch. Гравці виявили, що не можуть зв'язати аккаунт Epic Games з консоллю, якщо хоч раз зіграли на консолі Sony. Інцидент привернув увагу і непрофільних ЗМІ зразок бізнес-передачі на каналі Fox або видання The Verge.