Державний "Ощадбанк" запровадив у своїй системі новий платіжний інструмент. Для того, щоб ним скористатися, навіть необов'язково бути клієнтом банку. Йдеться про цифрову prepaid-карту. Про це повідомила прес-служба фінустанови.

Зазначається, що "Ощадбанк" першим в Україні запустив платіжний інструмент. Prepaid-карта не має фізичного носія і не прив'язана до інших картах або картковими рахунками. При цьому для її отримання навіть не обов'язково бути клієнтом "Ощадбанку".

Для отримання і активації prepaid-карти потрібно зателефонувати в Контакт-центр "Ощадбанку", встановити власний ПІН-код за допомогою чат-бота отримати реквізити картки.

Нова банківська карта дозволяє безпечно і зручно проводити оплати на території України і в Інтернеті. Крім того, з prepaid-картою доступні безконтактні оплати смартфоном в торгово-сервісній мережі та операції в "Ощад 24/7".

Популярні новини зараз

"Ідеальний чоловік" Льоша Тригубенко не став новим "Холостяком": головна причина з перших вуст

Діана Шуригіна злила пікантний архів - обережно, занадто спекотні пози: "Як підзаборна..." 

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Показати ще

Поповнювати карту можна P2P-перекладами з карт будь-яких банків України і в POS-терміналах у відділеннях "Ощадбанку". У фінустанові відзначили, що важливою перевагою картки є те, що "її неможливо втратити або вкрасти".

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" більшість пасажирів київського метрополітену вже давно не користуються жетонами. 70% вже перейшли на безконтактні картки в рамках програми автоматизації, до якої поступово переходить підземка.

Про це повідомили в прес-службі перевізника на сторінці в Facebook.

"В оплаті переважають карти метро, банківські картки, мобільні додатки Google Pay і Apple Pay і картки киянина", - пишуть представники метрополітену.

В підприємстві нагадали, що при поповненні карти метро на 50 поїздок кожна коштує 4,5 грн. Після використання поїздок її можна здати в касу і повернути заставну вартість.