Лідер «Опозиційного блоку» Юрій Бойко пішов на змову з Банкової. Про це заявив блогер Дмитро Савлученко на сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Можливо, у Порошенка є план: протягнути Бойко в другий тур, а там він «зіллється». Бо як по-іншому пояснити той факт, що Бойко почав крутитися на порошенківському каналі «Прямий» я не можу.

Дійсно, дивно, адже до червня будь-яких згадок про Юрія Бойка на каналі «Прямий» зовсім не було», – вважає Дмитро Савлученко.

Перевірити це досить просто: до 4 червня журналісти «Прямого» коментарі у Бойка не брали, а відразу після цієї дати лідер «Оппоблока» став регулярним гостем каналу.

Про тісні зв'язки влади і «Опозиційного блоку» давно говорять політологи, адже з усіх важливих законопроектів БПП і «Оппоблок» голосують в парламенті синхронно.

Популярні новини зараз

Чому крутить ноги: причини, симптоми і як з цим боротися

200 мільйонів євро за будинок короля Леопольда II: Ахметов купив один з найдорожчих особняків на планеті

В одному з АТБ начисто забули українську мову, покупці остовпіли від почутого: "Какая разніца?"

Пенсіонерам пообіцяли надбавки, але жити легше не стане: що не так з підвищенням

Показати ще

За інформацією блогера і журналіста Анатолія Шарія, в Адміністрації президента хочуть представити «Оппоблок» як контрольовану опозицію, яку тримають на короткому повідку через загрозу кримінальних справ. Регулярні появи на каналі «Прямий» Юрія Бойка кажуть про те, що, можливо, саме його бачить найбажанішим кандидатом у другому турі президентських виборів Петро Порошенко. За останніми соціологічними опитуваннями, в разі виходу в другий тур Порошенко і Бойко президентом стане діючий глава держави.

Як приклад тиску на Бойко з боку влади експерти називають справу про «вишки Бойка». Ймовірно, влада, домовляючись з Юрієм Бойком, шантажувала його кримінальним переслідуванням. Нагадаємо, що прокуратура в ході розслідування крадіжки $ 400 млн на закупівлі бурових установок прийшла до висновку, що Бойко в число підозрюваних не входить.