Ентузіасти перетворили iPhone 8 на ноутбук: відео

поділитись
Смартфон вдалося запустити на старій ОС

Ентузіасти регулярно запускають на iPhone старі версії операційних систем Windows. Але в цей раз, з допомогою емулятора, програмісти-любителі битися в десктопну гру початку 2000-х прямо на iOS-девайсах.

 

Черговим успіхом серед гиків став запуск операційної системи Mac OS 8 на iPhone X і Air iPad 2. Потужності девайсів виявилося достатньо для комфортної гри в Warcraft II і навіть культової гри SimCity 2000.

 

Оцініть можливості iPhone 8:

У такому віртуальному середовищі цілком комфортно працює штатний браузер, а ось із навігацією не все так просто. Судячи з опублікованого відеоролика, підтримки миші iPhone X явно не вистачає.

 

У випадку з iPad Air 2 управляти Mac OS 8 набагато зручніше – більший розмір екрану полегшує потрапляння з дрібним картинок.

 

 

Зрозуміло, інтерфейс архаїчної операційки не адаптований під встановлені в iPhone X і iPad Air 2 екрани з високою роздільною здатністю, тому виглядає він досить кострубато.

 

Проте, експеримент в черговий раз підтвердив потужність апаратної частини флагмана і планшетів Apple, здатних працювати навіть на операційній системі ноутбуків.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що відомий дизайнер Мартін Хайєк продемонстрував концепт накладних навушників Apple.

 

Відомо, що Apple розробляє ще одні фірмові навушники на додаток до AirPods. Тільки якщо вже існуючі навушники не можуть похвалитися високою якістю звуку, то ось новинка створюється з урахуванням переваг аудіофілов.

 

 

Дизайн накладних навушників дозволяє вмістити в них великі динаміки, що, безумовно, позначиться на якості звучання пристрою. Хайєк зробив свій концепт схожим на HomePod, так як фірмова колонка створювалася з тією ж метою - домогтися кращого звуку.

 

На думку Мартіна, на зовнішній стороні амбушюр повинні розташовуватися сенсорні панелі на зразок тієї, що встановлена в розумній колонці Apple. Вона також буде необхідна для управління голосовим помічником Siri.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
Apple, appstore, iTunes
Планшет iPad також часто служив підтвердженням хорошого стану фінансів
0
0
12:28 15.07.2018
Компанія Apple розкрила секрет оновленої клавіатури на майбутніх MacBook Pro
0
0
09:37 15.07.2018
В капсулі є шість вікон, які в три рази більше, ніж у літаків Boeing
0
0
00:38 15.07.2018
Якщо це буде реалізовано, проект може розширити онлайн-підключення
0
0
19:19 14.07.2018
WhatsApp додасть функцію, яка стане справжнім порятунком для користувачів
0
0
13:39 14.07.2018