Windows 95 - це операційна система, яка тепер використовується в якості критерію для сучасних пристроїв і платформ. Ми бачили, що популярна ОС Microsoft з'явилася в Apple Watch, годинниках Android Wear і навіть Xbox One. Сьогодні хтось зробив ще один крок і перетворив Windows 95 на додаток, який можна запустити на MacOS, Windows і Linux.

Розробник Фелікс Ризеберг відповідає за цей чудовий додаток, що дозволяє любителям ностальгії грати в Windows 95 в електронному додатку. Резиберг опублікував вихідний код і установки додатків для цього проекту в Github, і такі додатки, як Wordpad, телефонний дзвонок, MS Paint і Minesweeper, працюють так, як ви очікували. На жаль, Internet Explorer не повністю функціональний, так як він просто відмовляється завантажувати сторінки.

Додаток має розмір в 129 МБ, і ви можете загрузить його в Github для MacOS і Windows. Як тільки він починає працювати, він несподівано займає близько 200 МБ ОЗУ навіть при запуску всіх старих системних утиліт Windows 95, додатків та ігор. Якщо у вас виникнуть проблеми з додатком, ви завжди можете обнулити додаток Windows 95 всередині програми і почати заново. Насолоджуйтесь цієї ностальгічної поїздкою в дев'яності.

Нагадаємо, що з часів Mac OS X Leopard в "яблучної" операційної системи була корисна функція Back to My Mac. Вона дозволяла встановити мережне з'єднання між комп'ютерами і віддалений доступ до системи, з допомогою інших пристроїв, підключених до мережі.

Популярні новини зараз

Копають лопатами, кирками і руками: найбіднішу країну світу наповнила лихоманка

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

Перша батьківська поминальна субота: підготуйте душу до Великого посту

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Показати ще

Як повідомляв раніше Знай.uа, компанія Apple планує випустить смартфон, який здатний працювати в 5G-мережах. Однак, з впровадженням нових технологій, компанії вимагатиме заплатити набагато більше за смартфон.

Також Знай.uа писав про те, що з червня ми спостерігаємо стійкий потік витоків Pixel 3, і в цей раз з'явилося ще більше фотографій і відеороликів, включаючи передбачувані зразки фотографій, зроблені за допомогою камери Pixel 3 XL.