Поява технології Face ID викликала чимало суперечок. Одні користувачі бачили в цьому неправомірне збирання біометричних даних, інші переконували, що це полегшить управління девайсом. Однак, як показує практика, технологія працює далеко не так ідеально, як це було анонсовано. До того ж з її появою виникли і нові складнощі. Наприклад, днями користувачі iPhone X заявили про неможливість схвалити сімейні покупки за допомогою Face ID. Як повідомляє портал Ars Technica, пристрій вимагає пароля від Apple ID.

Відзначається, що на старих iPhone зі сканером відбитків пальців можна схвалити покупку, зроблену, приміром, дитиною на іншому пристрої, за допомогою Touch ID. У свою чергу, на iPhone X зі сканером обличчя такої можливості немає, і користувачам необхідно вводити свій пароль від Apple ID. За припущенням Ars Technica, причини такого обмеження криються в тому, що близькі члени сім'ї зможуть легко обійти систему сканування осіб.

Так, в листопаді повідомлялося, що 10-річна дитина змогла розблокувати iPhone X матері з допомогою Face ID, хоча спочатку система не була налаштована на розпізнавання її особи. Apple поки не прокоментувала ситуацію. На презентації iPhone X з Face ID корпорації заявили, що система — найбільш захищена з усіх існуючих. Так, в Apple стверджують, що ймовірність випадково обійти захист становить один до мільйона, тоді як ймовірність зламати Touch ID — один до 50 тисяч.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про подальшу долю алкоголю

Популярні новини зараз

Мільйонне місто завалило снігом посеред літа: природний катаклізм приголомшив світ

Ірина Білик після розлучення з Асланом Ахмадовим заявила про насильство: "Я страждала"

Улюблені курорти українців спалахнули як сірники: дим, паніка і троє загиблих

Тато "в декреті": Віктор Павлік взяв на себе обов'язки Катерини Репяхової і ось що з цього вийшло

Показати ще