Facebook планує допомогти молодим людям краще орієнтуватися в мережі, і навчити нести відповідальність за свої вчинки. Facebook запустив бібліотеку цифрової грамотності, яка навчить поводитися чемно в мережі з іншими користувачами. Інтерактивні уроки і відео можна завантажити безкоштовно і призначені для використання в класі, в шкільних програмах або будинку.

Навчальна програма, заснована на більш ніж 10-річному академічному дослідженні "створена завдяки спілкуванню з підлітками", складається з п'яти тем: "Конфіденційність і репутація", "Ідентифікація", "Позитивне поведінка", "Безпека" і "Участь співтовариства". Всього у загальній складності 18 уроків, доступно англійською мовою; планується додати ще 45 мов. Уроки можна розділити на три різні вікові групи віком від 11 до 18 років, і вони охоплюють усі, від здорових стосунків в Інтернеті, до розпізнавання фішингових атак.

Хоча це схоже на крок у правильному напрямку, цікаво відсутня в плани уроків будь-які згадки про "підроблених новинах", з чим і грішить компанія. Facebook працював над кампанією по розповсюдженню грамотності в новинах з метою скорочення поширення неправдивих новин. Раніше Facebook був наповнений фейковими новинами, і тільки недавно це визнали.

Нагадаємо, що глава Google Сундар Пичай натякнув, що компанія може почати брати гроші за використання Android. Все це може стати реальністю за штрафів ЄК.

Популярні новини зараз

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Помер "батько російського року" Олександр Градський - під його пісні розпався СРСР

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Володимир Дантес "роздягнув" Надю Дорофєєву просто на людях, всі зацінили: "Вона класна"

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, популярний месенджер WhatsApp, власником якого на даний момент є Facebook буде платним для бізнес-акаунтів для спілкування з клієнтами.

Також портал Знай.uа писав, що очікуваний реліз нового смартфона RED поки не має конкретної дати, але ми імовірно наближаємося до анонсу, враховуючи, що на цьому тижні телефон дістав схвалення FCC на продаж гаджетів.