Одним із способів монетизації Facebook в майбутньому може стати частковий перехід на передплатну модель поширення. Про це пише Engadget з посиланням на Шеріл Сендберг, головного операційного директора компанії. Шеріл повідомила, що Facebook вже розглядає нові способи заробітку, не останнє місце серед яких займає надання доступу за передплатою, оскільки соцмережа планують залишити абсолютно безкоштовною.

"Безумовно, ми думали над тим, щоб перевести соціальну мережу на передплатну модель поширення в числі інших методів монетизації і продовжимо вивчати цей варіант", — процитував Engadget слова Сендберг. Раніше, виступаючи в Конгресі, схожу заяву зробив Марк Цукерберг, підкресливши, що Facebook може ввести підписку, але не відмовиться від можливості безкоштовного доступу.

Як з'ясував TechCrunch, у разі повного переходу Facebook на передплатну модель розповсюдження і відмови від розміщення реклами, кожному користувачеві соціальної мережі доведеться щомісяця платити по 11-14 доларів США. Тільки так, впевнені аналітики, передплатники зможуть компенсувати компанії втрату доходів, які приносять їй рекламодавці.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що компанія Apple офіційно заявила про те, що припиняє виробництво бездротових WiFi-роутерів AirPort. Як повідомляє Engadget, компанія продовжить випускати оновлення прошивок, однак сама підтримку буде існувати недовго, і лише для тих девайсов, які вже випущені.

Популярні новини зараз

Колишня екскапітана Динамо Морозюка знайшла втіху в обіймах молодої красуні: "Довше за життя"

На Хмельниччині батько-нелюд бив струмом однорічного сина, а потім повісив - Україна оніміла від подробиць

Українцям показали найгарнішу жінку світу: чоловіки ковтають слинки

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Показати ще

Також Apple пообіцяла випустити і довідкові матеріали, які допоможуть користувачам вибрати обладнання інших фірм. Причини, за якими компанія вирішила відмовитися від виробництва роутерів, не розголошуються. Разом з тим, Apple може повернутися до виробництва такого обладнання у майбутньому, і навіть уявити поліпшену версію.

Чутки про можливу відмову від AirPort почали з'являтися ще в 2016 році, а на даний момент лінійка AirPort представлена трьома пристроями: базові станції Express і Extreme, а також роутер з вбудованим жорстким диском для резервних копій Time Capsule.