Компанія Facebook має намір міцно увійти в сегмент штучного інтелекту. З'явилися нові відомості щодо планів компанії по розробці своїх власних чіпів ШІ для моніторингу відеоконтенту в режимі реального часу.

Головне прагнення компанії на цей момент поки що обмежується розробкою спеціального чіпа штучного інтелекту, який би міг відстежувати і зупиняти невідповідний або нецензурний відеоконтент на хостингу компанії.

На цей момент такий моніторинг забезпечується головним чином за рахунок людей-модераторів, які змінюють один одного і постійно спостерігають за відео і фотопублікаціями на сайті соціальної мережі – і лише деяка частина цієї роботи виконується особливими інтегративними алгоритмами.

Тому робота над власним проектом чіпа штучного інтелекту для відеоцензури стає багатообіцяючою у світлі випадків публікацій вельми спірного і іноді навіть шокуючого контенту на Facebook, включаючи самогубства і вбивства інших людей.

Популярні новини зараз
На Новий рік без "Олів'є": ціни на курячі яйця злетіли до небес, тепер тільки буряки з часником Як легко економити на електриці: проста порада українцям для зменшення сум за комуналку Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого" Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Ян ЛеКунн вказує на те, що сам чіп швидше за все буде представляти собою якесь поєднання окремих процесорних чіпів віртуального типу, кожен з яких буде обробляти окрему частину того чи іншого сегмента контенту на сайті.

Якщо вірити припущенням, то Facebook вже деякий час працює над дослідженнями в області віртуального штучного інтелекту, зокрема, присутність співробітників компанії на технологічній ІІ виставці Viva Technology не могла пройти повз увагу уважних користувачів і видань.

Найімовірніше, компанія дійсно представить незабаром такий чіп, що вміє обробляти відеоконтент у режимі реального часу – залишається лише здогадуватися про те, який напрямок обере надалі Facebook у цьому контексті.

Нагадаємо, журнал Forbes опублікував щорічний рейтинг найдорожчих компаній світу, і восьмий раз поспіль перше місце в ньому зайняла Apple. Її вартість оцінили в 182,8 млрд дол., що на 8 % більше, ніж роком раніше.

Дивіться сюжет про технології

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", глава Держдуми висміяв блокування Telegram.