Facebook підписав нову юридично зобов'язуючу угоду з штатом Вашингтон, та погодився відмовитися від здатності рекламодавців виключати користувачів за расами, релігії, сексуальних орієнтацій та по іншим критеріям в певних секторах реклами. Оголошення було зроблено сьогодні генеральним прокурором Вашингтона Бобом Фергюсоном, який очолив 20-місячне розслідування в соціальній мережі.

"Рекламна платформа Facebook дозволила незаконну дискримінацію за ознакою раси, сексуальної орієнтації та релігії", - сказав Фергюсон в своїй заяві. "Це неправильно, незаконно і несправедливо". Угода, підписана Facebook, дає йому 90 днів для дотримання необхідних змін.

Згідно з умовами угоди, Фергюсон закриває своє розслідування щодо того, чи порушували інструменти Facebook націлювання на рекламу у відповідності з Законом про захист споживачів у Вашингтоні і його Законом про боротьбу з дискримінацією.

"Ми високо цінуємо увагу Генерального прокурора Фергюсона до цієї важливої справи і раді, що досягли угоди зі своїм офісом", - пише Вілл Кальберри, віце-президент Facebook з питань державної та місцевої політики.

Спочатку Facebook спробував ухилитися від претензій щодо правопорушень, заявивши, що його платформа не класифікує користувачів за цими характеристиками, а скоріше дозволяє користувачам самостійно ідентифікувати себе з "схожістю".

Нагадаємо, більшість користувачі розряджають свій смартфон до нуля і тільки після цього ставлять його на зарядку. Проте, такий спосіб неправильний. Ця технологія прийнятна для звичайних кнопкових технологій, а сучасні смартфони не страждають від хвороб, які властиві кнопковим телефонами "без мізків".

Як повідомляв Знай.uа за словами Qualcomm, Android-телефон з останніми модемом Qualcomm має швидкість завантаження, яка на 40 - 68 відсотків вище, ніж у iPhone, залежно від модемного використання iPhone і мережі, на якій працюють обидва телефону.

Також Знай.uа писав, що судячи з чуток, Samsung вивчає можливість випуску ігрового смартфона. Такі апарати вже є у китайських компаній Xiaomi (Black Shark Gaming Phone) і ZTE Nubia Red Magic Gaming Phone, і навіть Razer Phone від компанії, яка займається створенням професійних ігрових девайсів.