З нагоди прем’єри популярної саги "Гра Престолів" Google презентувала онлайн-екскурсію найколоритнішими місцями, де знімався серіал.

Про це повідомляє Google Street View.

За словами розробників, тепер користувачі зможуть побувати у тому світі, де вони бачать своїх улюблених героїв та пройтися тими ж стежками, на які дивилися з телеекранів. Можна відвідати легендарний замок Старків (насправді це замок Варт у Північній Ірландії), прогулятися по Королівській гавані, які знімали у столиці Хорватії.


Кожне з місць супроводжується описом, де саме проходили зйомки та що бачить перед собою віртуальний турист.


Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", додаток для вивчення іноземних мов Duolingo доповнив свою бібліотеку новою мовою. Розробники додали до списку й неыснуючу валірійську із серіалу "Гра Престолів".

Популярні новини зараз
В Україну повертаються аномальні морози: синоптик назвав дати Пенсіонерів звільнили від обов'язку платити за комуналку: що відомо Весняна індексація торкнеться не всіх: хто може навіть не сподіватися Українці можуть отримати 2 виплати вже цього місяця
Показати ще