Нещодавно ви захоплювалися технологією сканування відбитків пальців на вашому смартфоні? Сьогодні смартфони сканують обличчя. І це ще далеко не межа. Буквально з наступного року Huawei, Oppo і Xiaomi оснастять свої смартфони системою тривимірного сканування предметів. Як повідомляє видання iDropNews, для того що б упоратися з такими амбітними планами, інженерам доведеться ще багацько попотіти.

Представники компаній Oppo і Xiaomi підтвердили, що ведуть спільні розробки з Qualcomm, Himax і Truly Opto-electronics. Якщо все піде за планом, нові гаджети вийдуть на ринок в 2018 році. Зростання інтересу до технологій тривимірного сканування і заснованих на них систем розпізнавання особи користувача спостерігається з тих пір, як Apple представила iPhone X у вересні 2017 року. Презентація корпорації з Купертино вплинула на виробничі плани конкурентів і змусила творців Android-смартфонів відмовитися від спочатку обраного напрямку розвитку.

Провідні компанії постійно змагаються за право першими презентувати інновації. Так, деякі Android-виробники випередили Apple і представили безрамковий смартфон раніше. За словами генерального директора Apple Тіма Кука, система Face ID випереджає конкурентів на два роки. Поки невідомо, чи встигнуть Android-гаджети обзавестися подобою TrueDepth-камери і наскільки точно буде працювати їх технологія 3D-сканування.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про окуляри шпигуна

Популярні новини зараз

Юрій Горбунов напоїв Катю Осадчу 8 березня

Ольгу Фреймут у чорних окулярах засікли на могилі, уся в сльозах: "Моя хрещена..."

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

Показати ще