Фантастична технологія з'явиться в кожному смартфоні

поділитись
Сканування відбитків пальців виглядатеме дитячою забавкою

Нещодавно ви захоплювалися технологією сканування відбитків пальців на вашому смартфоні? Сьогодні смартфони сканують обличчя. І це ще далеко не межа. Буквально з наступного року Huawei, Oppo і Xiaomi оснастять свої смартфони системою тривимірного сканування предметів. Як повідомляє видання iDropNews, для того що б упоратися з такими амбітними планами, інженерам доведеться ще багацько попотіти.

Представники компаній Oppo і Xiaomi підтвердили, що ведуть спільні розробки з Qualcomm, Himax і Truly Opto-electronics. Якщо все піде за планом, нові гаджети вийдуть на ринок в 2018 році. Зростання інтересу до технологій тривимірного сканування і заснованих на них систем розпізнавання особи користувача спостерігається з тих пір, як Apple представила iPhone X у вересні 2017 року. Презентація корпорації з Купертино вплинула на виробничі плани конкурентів і змусила творців Android-смартфонів відмовитися від спочатку обраного напрямку розвитку.

Провідні компанії постійно змагаються за право першими презентувати інновації. Так, деякі Android-виробники випередили Apple і представили безрамковий смартфон раніше. За словами генерального директора Apple Тіма Кука, система Face ID випереджає конкурентів на два роки. Поки невідомо, чи встигнуть Android-гаджети обзавестися подобою TrueDepth-камери і наскільки точно буде працювати їх технологія 3D-сканування.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про окуляри шпигуна

Автор матеріалу: 
Федор Борисов
Теги: 
смартфон, сканування, 3D
Вибір редакції, Ексклюзив, Шоу-бізнес
16.12.2017
Спливли підводні камені пільг на імпорт електрокарів
0
0
09:59 18.12.2017
Голова Кремля втомився брехати про війну в Україні
0
0
09:43 18.12.2017
Вважалося, що стародавні ящери вимерли 65 мільйонів років тому
0
0
09:19 18.12.2017
Шанувальники не повірили суперблондинці
0
0
22:48 17.12.2017