З 2002 року браузер Mozilla жодного разу не змінювала логотип браузера, але час оновлень настав.

У повідомленні в блозі компанії про "розвиток бренду Firefox" креативний директор Mozilla Тім Мюррей викладає думку компанії: Firefox - це не тільки один браузер. З бічними проектами, такими як Firefox Rocket (браузер для з'єднань з меншою пропускною здатністю) і Firefox Reality (Firefox, але для віртуальної реальності), компанія вважає, що для цього потрібно трохи більше місця для маневру з мовою дизайну.

Хоча вони поділилися кількома незавершеними потенційними логотипами, вони також відзначили, що жоден з них не є остаточним. Також компанія сподівається на думку користувачів мережі, щоб вибрати остаточний логотип, оскільки на одному класичному браузері компанія не збирається зупинятися. Головною особливістю цього браузера варто відзначити шифрування даних, яких не було ні в одного з конкурентів.

Нагадаємо, що не так давно у Великобританії дослідники провели опитування, яке показало серйозні проблеми з Windows, і виявив головний недолік даної операційної системи. Як з'ясувалося, великі update 10 нерідко призводять до системних збоїв, повільної роботи і зависань, а то і зовсім відмовою завантаження операційної системи, що вдається виправити тільки повного перевстановлення "з нуля" разом з втратою всіх даних.

Як повідомляв портал Знай.uа, в базі даних популярного бенчмарка GeekBench з'явилися тести неанонсированного смартфона Meizu 16, про який ходять чутки в мережі протягом декількох тижнів. Апарат здався під модельним номером alps m1882. В одноядерному тесті апарат набрав 2289 балів, багатоядерний — 8865 балів.

Також портал Знай.uа писав, що не так давно на форумах з'явилися масові скарги власників OnePlus 6 з приводу сумнівної міцності задній панелі смартфонів. Однак, на дні з'явилася ще одна проблема, про яку заявила навіть сама компанія.