Корпорація Ford, компанія Google і студія Happy Finish створили VR-додаток Ford Reality Check, який моделює резуьтати пристрасті до гаджетів за кермом. Таку інформацію опублікував портал Automotive World.

Учаснику дається можливість потрапити в ситуацію, при якій він забирає приятелів по дорозі на відпочинок. Гравець пробує концентруватися на дорозі, але в одній руці в нього знаходиться контролер, який виконує роль смартфона.

СМС в месенджері, телефонні дзвінки та галаслива компанія борються з пильністю водія, провокуючи небезпечні ситуації. У підсумку така напруга призводить до катастрофічних наслідків, — пояснюють творці додатка.

Статистика повідомляє, що на автомагістралях ЄС щороку гине понад 3,6 тис. молодих людей, 60% з них сидять за кермом. Часто до ДТП такого роду призводить зловживання смартфонами за кермом.

Розробники повідомляють, що вони бажають змусити молодь більш відповідально вести себе за кермом. Очевидно, творці додатка змогли це зробити: у результаті проходження тесту Ford Reality Check 9 з 10 учасників сказали, що відтепер стануть пильнішими за кермом.

Скоро додаток буде використовуватися на заходах Ford Driving Skills for Life в Європі, але з часом він з'явиться і в Google Play Store.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про гаджет "для дорослих"