Вихід Forza Horizon 4 відбудеться тільки 2 жовтня цього року, однак власники комплекту попереднього замовлення для Windows 10 вже змогли завантажити 90-гігабайтний клієнт гоночної аркади. Швидше за все, це фінальна версія гри для продажу.

Однак запустити гру неможливо, але це дійсно може статися. Подібне вже траплялося з Microsoft. Нагадаємо, що в 2011 році, за три місяці до релізу, витекла повна версія Gears of War 3 для Xbox 360. Зараз представники американської корпорації не коментують подію і, мабуть, намагаються зрозуміти причину витоку.

Одночасно з цим гравці почали вивчати наповнення доступних файлів, серед яких є і інформація про авто, загальне число яких досягає майже п'ятисот моделей.

Раніше повідомлялося, що компанія Google створила кращий в світі планшет, який працює на Chrome OS і перевершує всіх своїх конкурентів. Вартість нового гаджета - $500.

Основою новинки став 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 845 з тактовою частотою 2,8 ГГц і графікою Adreno 630. Завдяки йому, планшет може працювати на одному заряді при активному екрані більше однієї доби.

Поки Google не повідомляють, чи зможе пристрій підключатися до мережі стільникового оператора LTE 4G або якийсь інший. Зате ми точно знаємо, що в якості ОС використовується Chrome OS. Якщо кратно описувати дану операційну систему, то доречно буде сказати, що це щось середнє між macOS і Linux, але дуже сильно спрощене і адаптоване здебільшого під роботу з інтернетом.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що IT-журналіст Марк Гурман поділився інформацією про те, що у початкового концепту iPhone X був інший вигляд. Про це повідомляють ЗМІ.

Флагман від Apple повинен був отримати оригінальне технічне рішення, але компанія відмовилася від нього. Не виключено, що інновація з'явиться вже в наступних моделях смартфонів.

Під час розробки iPhone X Apple планувала повністю відмовитися від провідної зарядки. Однак на той момент це було неможливо, оскільки бездротове рішення було досить повільним у порівнянні з традиційним. Включення в комплект поставки бездротового зарядного пристрою ще більше збільшило б вартість смартфона.

За чутками, Apple все ж планує поступово відмовитися від всіх роз'ємів і кнопок у майбутніх iPhone. Можливо, незабаром порт Lightning (або USB Type-C, якщо компанія перейде на нього) піде в минуле.