Коли ви платите 1000 доларів за смартфон, ви очікуєте, що він буде преміальним, але також і як мінімум не крихким. Враховуючи, скільки ви будете платити за Galaxy Note 9, ви можете припустити, що Samsung доклав великі зусилля, щоб гарантувати, що він не вибухне і не зламається. На щастя, корейська OEM дійсно має досвід, коли справа доходить до довговічності. Саме тому блогер JerryRigEverything перевірив на міцність фаблет. Результати, як кажуть, здивують вас.

Повне відео з випробуваннями:

Враховуючи майже стандартні компоненти і матеріали на смартфонах, деякі з цих тестів майже стають нудними і безпрецедентними. Звичайно, ви ніколи не знаєте, чи є сюрприз, який ховається за рогом. Блогер зазначив ненадійність кнопок, і можливий їх швидкий вихід з ладу.

Є також хороші сюрпризи. Новинка не боїться вогню, і тримається більше своїх конкурентів.

Популярні новини зараз

Помер боксер Володимир Вірчис, ЗМІ припускають самогубство: вийшов з дому і не повернувся

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay пішла назавжди: "Прощаюся зі сльозами на очах"

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Показати ще

Однак, що дійсно змусило Заха Нельсона здивувати, були гучність, потужність і кнопки Bixby для смартфонів. Вперше в історії Samsung ці кнопки можна витягнути. Це вимагає невеликих зусиль, хоча вони нормально функціонують при поверненні. Дивно, але смартфон виявився досить міцним, хоча і не без слабкої точки у вигляді кнопок.

Нагадаємо, що мобільні оператори України на даний момент зосереджені на поліпшенні якості в існуючих мережах. Тобто найближчі кілька років чекати 5G в Україні не варто.

Як повідомляв раніше Знай.uа, 19 серпня в Амстердамі, столиці Нідерландів, в одному з офіційних магазинів компанії Apple раптово вибухнув iPad. Джерела повідомляють, що причиною вибуху гаджета став перегрів або негерметичний акумулятор.

Також Знай.uа писав про те, що компанія Google готує нові удосконалення для своєї пошукової системи. Компанія впевнена, що нова система дозволить клієнтам отримувати відповіді на свої питання набагато швидше і простіше.