Компанія Apple недавно представила вдосконалені MacBook Pro, які оснастили процесорами i9. На сьогоднішній день вони вважаються найпотужнішими ноутбуками компанії.

Однак ті, що купили нові MacBook користувачі виявили, що macOS уповільнює їх процесори під час продуктивних завдань. Все це відбувається з-за системи безпеки, яка уникає перегріву.

Користувачі Reddit виявили, що проблема також проявляється при запуску бенчмарків і тестів. Наприклад, після декількох хвилин роботи програми Cinebench частота процесора знижується з 2.9 ГГц до 2.5 ГГц. Користувачі зібралися повернути ноутбуки назад Apple.

Нагадаємо, що незважаючи на те, що на ринку ПК спостерігається зростання, яке було помічее вперше за 6 років, це не привід для радості. Тепер навіть жорсткі диски відходять у минуле до дискети та CD-дисків.

Компанія Western Digital повідомила про намір закрити один із заводів по виробництву HDD в Малайзії: точніше, Petaling Jaya.

Як повідомляв Знай.иа, месенджер Facebook частково об'єднається з Instagram. Тобто користувачі Facebook Messenger побачать у своїх контактах друзів з Instagram. Про це повідомляє TechCrunch.

Майбутнє нововведення на даний момент вже тестується серед обмеженого числа користувачів, проте вже сприймається в багнети тими, хто має велике число передплатників в Instagram.

Також Знай.uа писав, що Компанії Microsoft і Walmart уклали договір про п'ятирічний стратегічне партнерство в сфері технологій і торгівлі. Все це зроблено заради конкуренцію з Amazon, який протягом декількох років домінує на ринку продажів. Не секрет, що Walmart і Microsoft є найбільшими конкурентами Amazon. Завдяки спільним зусиллям і різним сферам діяльності, компанії планують зрушити Amazon з лідерів на ринку.

Microsoft може разом з Walmart використовувати масштабування рітейлу для реалізації проекту магазину без продавців, аналогічного Amazon Go. Про переговори між Walmart і Microsoft у сфері запуску магазинів без продавців стало відомо ще в середині червня, і тільки зараз договір був підписаний.