Фінансовий директор Sony Хірокі Тотоки під час фінансових звітів заявив, що підрозділ PlayStation стало основною причиною значного підвищення прогнозів для всієї корпорації на поточний фінансовий рік.

Само собою, в цьому їм допомогла гра, яка вважається чи не найкращою грою 2018 року - квітневої God of War від Sony Santa Monica, продажі якої перевершили всі очікування корпорації. На початку травня японський гігант повідомив, що новинка стала самим быстропродаваемым ексклюзивом PS4.

Хоч прямо про це і не було сказано, проте мимо ще однієї популярної гри пройти не отримає Detroit: Become Human — гра Дэвида Кейджа стала самим быстропродаваемым проектом французької студії Quantic Dreams, значно перевершивши досягнення Heavy Rain.

Популярні новини зараз

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Українцям дадуть знижку 50% на міський транспорт: як скористатися

Ольга Сумська відшльопала себе на очах у молодих красенів: куди там тій Дженіфер Лопес

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Показати ще

За останній рік компанія почала домагатися успіхів, випускаючи за великим рахунком тільки успішні проекти. Навіть смартфони Sony стали краще продаватися.

Нагадаємо, що не так давно у Великобританії дослідники провели опитування, яке показало серйозні проблеми з Windows, і виявив головний недолік даної операційної системи. Як з'ясувалося, великі update 10 нерідко призводять до системних збоїв, повільної роботи і зависань, а то і зовсім відмовою завантаження операційної системи, що вдається виправити тільки повного перевстановлення "з нуля" разом з втратою всіх даних.

Як повідомляв портал Знай.uа, в базі даних популярного бенчмарка GeekBench з'явилися тести неанонсированного смартфона Meizu 16, про який ходять чутки в мережі протягом декількох тижнів. Апарат здався під модельним номером alps m1882. В одноядерному тесті апарат набрав 2289 балів, багатоядерний — 8865 балів.

Також портал Знай.uа писав, що не так давно на форумах з'явилися масові скарги власників OnePlus 6 з приводу сумнівної міцності задній панелі смартфонів. Однак, на дні з'явилася ще одна проблема, про яку заявила навіть сама компанія.