Всі час від часу стикаються з тролями і хейтерами в інтернеті. Особливо важко доводиться представникам громадських організацій, які працюють з непопулярними темами. Іноді ненависники тих чи інших ідей можуть просто паралізувати роботу громадської ініціативи. Відповіді з боку жертв лише підгодовують і надихають тролів. Однак, як повідомляє MMR.ua, є спосіб перевернути цей харчовий ланцюжок.

Агентства Baldwin& Hunter S. & Thompson придумали, як звернути ненависть в щось позитивне. Створений ними сайт Troll Tax дозволяє здійснювати пожертвування організацій у відповідь на твіти онлайн-тролів, які виступають проти цих ідей.

Користувачам необхідно зайти на сайт, вставити URL образливого твіта, вибрати благодійну організацію і відправити власний твіт, дозволивши тролеві дізнатися, що його ненавистницький коментар призвів до пожертви. Креативщики створили також розширення для Chrome. При такому положенні справ і тролі залишаться ситі і всі інші задоволені.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про невирогідну перемогу геймерів

Популярні новини зараз
"Скоро вчителів змушуватимуть до стриптизу": експерт розніс нову "моду" українських шкіл Ще одна країна ЄС обмежить допомогу українцям: що буде з виплатами та житлом Українці отримуватимуть соцвиплати за новими правилами: що зміниться "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Показати ще