Всі час від часу стикаються з тролями і хейтерами в інтернеті. Особливо важко доводиться представникам громадських організацій, які працюють з непопулярними темами. Іноді ненависники тих чи інших ідей можуть просто паралізувати роботу громадської ініціативи. Відповіді з боку жертв лише підгодовують і надихають тролів. Однак, як повідомляє MMR.ua, є спосіб перевернути цей харчовий ланцюжок.

Агентства Baldwin& Hunter S. & Thompson придумали, як звернути ненависть в щось позитивне. Створений ними сайт Troll Tax дозволяє здійснювати пожертвування організацій у відповідь на твіти онлайн-тролів, які виступають проти цих ідей.

Користувачам необхідно зайти на сайт, вставити URL образливого твіта, вибрати благодійну організацію і відправити власний твіт, дозволивши тролеві дізнатися, що його ненавистницький коментар призвів до пожертви. Креативщики створили також розширення для Chrome. При такому положенні справ і тролі залишаться ситі і всі інші задоволені.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про невирогідну перемогу геймерів

Популярні новини зараз

"Тато йде в запій, всі гроші у матері": що відомо про 16-річного мажора, який влаштував ДТП у Харкові

Прописані, але не проживають: як отримати субсидію, якщо в оселі зареєстровані інші родичі-"невидимки" – покрокова інструкція

Ксенія Мішина після примирення з Олександром Еллертом видала все, що її бісить: "Сказала стоп"

Вбивство українки Галини Гатчінс: стало відомо, де Алек Болдуїн знайшов заряджений пістолет

Показати ще