Як прийнято вважати, ведуть себе по-хамськи в інтернеті, як правило, чоловіки. Дослідження, опубліковані в журналі Computers in Human Behaviour проведені британськими вченими, так само говорять на користь цієї версії.

Тролінгом прийнято називати особливу тактику інтернет-спілкування, провокуючу непотрібні сварки, агресивні випади і покликану эмоційно розхитати співрозмовника. Проведення опитування серед інтернет-користувачів показало, що левову частину тролів складають молоді чоловіки у віковому діапозоні 20-40 років. Психологи вважають, що така антигромадськуа поведінка є своєрідною формою самомилування.

У своїй статті, фахівці так само відзначають, що до нарцисизму і троллингу схильні тіж самі люди, що й до інших гріхів, таких як психопатія та макіавеллізм. У звичайному житті тролі часто намагаються маніпулювати оточуючими, схильні до жорстокості і навіть садизму.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про прогнозоване перенесення освіти в режим онлайн

Популярні новини зараз

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Тоня Матвієнко показала, хто в них вдома головний: підкоряється навіть Арсен Мірзоян

Олена Зеленська назвала найнебезпечніші фактори, які руйнують тисячі родин в Україні: "Ви не самі"

В Україні втричі виростуть ціни на олію, експерти підрахували, скільки коштуватиме найважливіший продукт після хліба

Показати ще