Користувачі у Японії залишилася без доступу до інтернету. Причиною цього стала помилка Google.

Про це повідомляє Engadget. Сервери компанії випадково здійснили процедуру BGP-hijacking. Це відбувається через помилки в таблицях маршрутизації, коли провайдер пропонує IP-адреси з чужих мереж.

Через помилку компанія почала пропонувати адреси мереж японських операторів. Це призвело до того, що такі провайдери як Verizon перенаправили трафік японських провайдерів на сервери Google.

"Ми встановили невірні мережеві параметри в протоколі динамічної маршрутизації, в результаті чого виникли проблеми. Ми замінили інформацію на правильну протягом восьми хвилин", - розповів прес-секретар Google.

Незважаючи на те, що помилку виправили дуже швидко, країну охопив масовий збій. У користувачів на кілька годин зник доступ до мережі, або швидкість з'єднання була низькою. У Японії стали недоступними банківські та урядові портали, онлайн-магазини і соцмережі. Неможливо було навіть придбати квитки на транспорт.

Популярні новини зараз

Зірка "Жіночого кварталу" Катя Нікітіна оголила сідниці і знайшла застосування своєму шпагату: "Так круто"

Заради уваги дам серця: павуки здатні "співати" пісні за допомогою опалого листя

Прогноз погоди на неділю 9 травня влаштує температурні гойдалки: від заморозків до спекотного сонця

Як виглядала Оля Полякова в 20 років: час пощадив співачку, архівні кадри

Показати ще

Збій не призвів до серйозних наслідків у Японії, але місцеві правоохоронці розпочали розслідування щодо Google. Компанія вибачилась за інцидент, але так і не пояснили, що стало причиною помилки.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Google відслідковуватиме ознаки депресії у користувачів.