У новій версії браузера Google Chrome з'явиться функція, яка дозволить вимикати звук на окремих сайтах.

Про це заявив представник Google Франсуа Бофор, який займається проектом Chromium.

Наразі розробники тестують цю функцію у збірці переглядача Canary. Кнопка вимкнення звуку розташована на початку адресної строки. Вона дає можливість за замовчуванням увімкнути або вимкнути звук на певному порталі.

Таким чином, користувачам Chrome більше не доведеться регулювати звук у налаштуваннях комп'ютера для кожного сайту окремо. Крім того, у разі наявності реклами на окремому сайті, вона транслюватиметься без звуку.

Популярні новини зараз
Росія вже готується до нового наступу: українців попередили про пильність Рф посилить наступ: які області спробує захопити у 2026 році Пенсію підвищать на 1500 гривень: кому чекати надбавку Пенсіонерів зроблять боржниками: кого змусять повертати виплати
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", експерти розповіли, як уникнути проблем із доступом до Facebook у переглядачах Chrome.